Hakkımızda

Sektörde uzun yıllardır tedarik ve üretim konusunda faaliyet gösteren Piramit iş Güvenliği ve Kıvılcım iş Güvenliği firmalarının ortak girişimi ile 2012 yılında kurulan Dmb iş Güvenliği;

İş güvenliği malzemeleri, yüksekte çalışma ve arama kurtarma ekipmanları tedariğinin yanı sıra eğitim ve danışmanlık konusunda da faaliyet göstermektedir. Dünya da bilinirliği yüksek, güvenirliği kanıtlamış Camp, Cassin, Skedco ve Raumer gibi firmaların Türkiye distribütörlüğünü yapmanın yanı sıra tescilli markaları olan Mandrill ve Redback ile de iş güvenliği ürünlerinin üretimini yaptırmaktadır.

logo

İlkemiz; Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en doğru biçimde belirleyip, bu ihtiyaçlara doğru cevap verebilecek kaliteli ürün ve uygun fiyatlarla hizmet sağlamaktır. Şirketimiz siz değerli müşterileriyle karşılıklı güvene dayanan uzun süreli ilişkiler kurmaya özen göstermektedir.

Firmamız için siz değerli müşterimizin memnuniyeti en önemli olgudur, bu nedenle müşterilerimizin ihtiyaçlarına en kısa sürede en uygun çözümler sunmak temel ilkelerimizdendir.

Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiye şimdiden teşekkür eder beraber çalışabilmek dileğiyle işlerinizde başarılar dileriz.

Bayi ve Distribütörlüklerimiz

3m-logo